Darmowa dostawa od 400zł

-10% hasło: KWIAT

Darmowa dostawa od 400 zł

Zwroty i wymiany

Masz możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych ubrań w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zarówno w przypadku wymiany jak i zwrotu, ubranie nie możne nosić śladów używania i powinno posiadać nieoderwaną metkę. Nie musisz dołączać dowodu wpłaty –  posiadamy elektroniczny system fakturowania. Bardzo prosimy o wysyłkę paczek w naszych foliopakach, które nadają się do dwukrotnego użytku. Paczka niezabezpieczona folią często ulega zniszczeniu lub przemoczeniu podczas transportu.

Zwrotu i wymiany możesz dokonać za pośrednictwem serwisu szybkiezwroty.pl
Wejdź na stronę serwisu, wybierz nazwę naszego sklepu (ZALSQA) i wygeneruj etykietę zwrotną. Koszt zwrotu przez “szybkie zwroty” to 10 zł i kwota ta zostanie odliczona od wartości zwracanego zamówienia.  Do paczki dołącz formularz zwrotu (do pobrania poniżej).

*Wymiana grzecznościowa odbywa się na nasz koszt.

Jak zwrócić lub wymienić produkt krok po kroku?

  1. Prosimy o dołączenie formularza – do pobrania tu:
  2. Wygeneruj numer zwrotu za pośrednictwem serwisu szybkiezwroty.pl, w przypadku chęci wysłania paczki innym przewoźnikiem nadaj ją pod adres:

Zalsqa Sp. z o. o.

ul. Łowicka 3A

85-776 Bydgoszcz

 

*Podczas wymiany grzecznościowej nie wystawiamy nowego paragonu. Na ewentualny zwrot wymienionego produktu klient ma 14 dni licząc od pierwotnego zamówienia (nie wymiany). Wymianie podlegają produkty będące w tej samej cenie – istnieje więc możliwość wymiany produktu na ten sam w innym rozmiarze, kolorze lub inny, w tej samej cenie, jeśli jest dostępny. 

Scroll to Top

Korzystamy z plików cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.